-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-014217-a
Поставка до 01.07.2026 року
Завершена
144 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fbe662e71e4640be9224335bdd7e236d
Внутрішній номер закупівлі:
29201037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-014217-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Душейко +380445213518 lomonosova_69@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 17:01 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 17:01 - 20.05.2026 00:00
Аукціон:
з 20.05.2026 12:06
Період кваліфікації:
20.05.2026 00:00 - 26.05.2026 15:47
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 000.00 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення