-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Оголошено тендер
144 000.00
UAH
Номер:
38e883581e20430893876818405e3bfa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-12-017652-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.05.2026 16:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201280 - Підготовка кадрів Київським національним університетом імені Тараса Шевченка
Сума144 000.00 UAH