-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсор/датчик 4х електродний)
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-011290-a
Код НК 024:2023: 11440 - Разовий аналітичний електрод НК 031:2024: N010101 - ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ
Завершена
1 511 291.43
UAH з ПДВ
Номер:
34b5b910b42f471089c39750fb98dc72
Внутрішній номер закупівлі:
29198108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-011290-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кузнєцова +380992213435 olha.kuznyetsova@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 511 291.43 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 15:22 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 15:22 - 20.05.2026 10:00
Аукціон:
з 21.05.2026 12:30
Період кваліфікації:
20.05.2026 10:00 - 27.05.2026 13:24
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 511 291.43 ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсор/датчик 4х електродний)