-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсор/датчик 4х електродний)
Оголошено тендер
1 511 291.43
UAH
Номер:
c25580fcb7fa4d29b2fde05c362314c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-12-012046-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 511 291.43 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсор/датчик 4х електродний)
Примітки:
НК 031:2024: N010101 - ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
12.05.2026 14:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сенсор/датчик 4х електродний (186-0106 або еквівалент)
×
-
НК 024:2023:
11440 Разовий аналітичний електрод
Кількість
1000 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 511 291.43 UAH