-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-009076-a
Завершена
1 660 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d47ef7badd3f45a9afe51d0d8e2f67ec
Внутрішній номер закупівлі:
29195920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-009076-a
Замовник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Науменко Марина Григорівна 380442355089 lesia.makoshko@shev.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 660 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 14:29 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 14:29 - 20.05.2026 08:00
Аукціон:
з 21.05.2026 15:42
Період кваліфікації:
20.05.2026 08:00 - 20.05.2026 13:30
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 660 000.00 Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В