-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В
Оголошено тендер
1 660 000.00
UAH
Номер:
7f02f20c6c33410fa6060f622f589a00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-12-011337-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт бібліотеки ім. М. Костомарова Шевченківського району міста Києва за адресою: вул. Данила Щербаківського, 51-В
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.05.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума1 660 000.00 UAH