-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь гранітний, фракція 5-10 мм, кубовидний, митий (для поверхневої обробки дорожнього покриття))
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-005084-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a78cbedf67944988b7538ed44a0577fe
Внутрішній номер закупівлі:
29191897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-005084-a
Замовник:
КП "Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03803768
-
Адреса:
07541, Україна, Київська область, Березань, вул. Шевченків шлях, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Світлана Миколаївна +380634088233 KP_BKKP@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 11:42 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 11:42 - 20.05.2026 11:42
Аукціон:
з 21.05.2026 14:56
Період кваліфікації:
20.05.2026 11:42 - 25.05.2026 13:14
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Щебінь гранітний, фракція 5-10 мм