-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь гранітний, фракція 5-10 мм, кубовидний, митий (для поверхневої обробки дорожнього покриття))
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
08d2aa5d11de480cb76bb2078e627115
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-12-004292-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03803768
-
Адреса:
07541, Україна, Київська область, Березань, вул. Шевченків шлях, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03803768
-
Адреса:
07541, Україна, Київська область, Березань, вул. Шевченків шлях, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь гранітний, фракція 5-10 мм, кубовидний, митий (для поверхневої обробки дорожнього покриття))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
12.05.2026 10:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Щебінь гранітний, фракція 5-10 мм
Кількість
200 тонна
Період постачання
до 30.06.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерезань
Сума300 000.00 UAH