• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбуки

Торги не відбулися

150 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cebb331ff1ff41e3800595302066a589
Внутрішній номер закупівлі: 29185737
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-11-013489-a   
Замовник: Департамент фінансів Закарпатської ОДА
Контактна особа: Ігнат Павло Євгенович +380312612311 depfin@carpathia.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.05.2026 17:33 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2026 17:33 - 19.05.2026 17:00
Аукціон: з 20.05.2026 13:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴150 000.00 Ноутбуки