-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
7e3671e1b6f14454874b4522746fc723
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-012697-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент фінансів Закарпатської ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02313542
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, Ужгород, площа Народна 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент фінансів Закарпатської ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02313542
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, Ужгород, площа Народна 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.05.2026 15:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Посилання на обґрунтування на сайті головного розпорядника https://oda.carpathia.gov.ua/storage/app/sites/21/finance/2026/ua-2026-05-11-013489-a.pdf
-
Дата публікації:
12.05.2026 11:33
-
-
Опис обґрунтування:
Закупівля 3 (трьох) ноутбуків здійснюється для забезпечення належного функціонування та безперервної роботи працівників департаменту фінансів, які виконують завдання, пов’язані з формуванням та виконанням бюджету, підготовкою фінансової та бюджетної звітності, обробкою значних обсягів інформації, роботою в інформаційно-аналітичних системах, системах електронного документообігу та державних електронних сервісах. Наявна комп’ютерна техніка частково не відповідає сучасним технічним вимогам програмного забезпечення, має значний строк експлуатації, низьку продуктивність та підвищений ризик технічних збоїв. Використання застарілої техніки призводить до уповільнення роботи працівників, збільшення часу на обробку документів, ризиків втрати даних та ускладнює виконання покладених функцій у встановлені законодавством строки поза межами робочого місця. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до проведеного моніторингу цін шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торговельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозорро», а також шляхом порівняння ринкових цін. Враховано обмеження, встановлені постановою КМУ від 4 квітня 2001 р. № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету», яке становить 50 000,0 гривень на ноутбук.
-
Дата публікації:
11.05.2026 15:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбуки
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7771010 - Здійснення виконавчої влади у Закарпатській області
Сума150 000.00 UAH