-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шина електротехнічна згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-012887-a
Завершена
53 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
073cba5c41014d65a6642cdfb4ab95fe
Внутрішній номер закупівлі:
29185133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-012887-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 16:50 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 16:50 - 19.05.2026 09:00
Аукціон:
з 20.05.2026 15:05
Період кваліфікації:
19.05.2026 09:00 - 21.05.2026 10:49
Період завантаження договору:
27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 400.00 Шина електротехнічна згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл