-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шина електротехнічна згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено тендер
53 400.00
UAH
Номер:
5513f4f567dd4b77ad467d94ee48ac91
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-015780-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
53 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шина електротехнічна згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Примітки:
Назва номенклатурних позицій предмета закупівлі відповідний код
Шина електротехнічна 31218000-7 Шинопроводи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
11.05.2026 16:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється для заміни та ремонту електрообладнання встановленого на об’єкта Концерну «МТМ»
-
Дата публікації:
11.05.2026 16:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума53 400.00 UAH