-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво Стели Героїв в м. Сторожинець, Чернівецької області (коригування) ДК 021:2015: 45212314-0 — Будівництво історичних пам’ятників або меморіалів
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-012417-a
Торги не відбулися
1 424 940.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3429d758a914aa3bff930026b166a44
Внутрішній номер закупівлі:
29184659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-012417-a
Замовник:
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062179
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинець, вул.Чернівецька, будинок 6 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хорюк Руслана Валеріївна 380990233609 stor-misk-r@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45212314-0 Будівництво історичних пам’ятників або меморіалівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 424 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 16:29 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 16:29 - 26.05.2026 00:00
Аукціон:
з 26.05.2026 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 424 940.00 Будівництво Стели Героїв в м. Сторожинець Чернівецької області (коригування)