-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво Стели Героїв в м. Сторожинець, Чернівецької області (коригування) ДК 021:2015: 45212314-0 — Будівництво історичних пам’ятників або меморіалів
Оголошено тендер
1 424 940.00
UAH
Номер:
d3fb821b295842279600a5f5f916ee32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-010802-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062179
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинець, вул.Чернівецька, будинок 6 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062179
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинець, вул.Чернівецька, будинок 6 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 424 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво Стели Героїв в м. Сторожинець, Чернівецької області (коригування) ДК 021:2015: 45212314-0 — Будівництво історичних пам’ятників або меморіалів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45212314-0 Будівництво історичних пам’ятників або меморіалів
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
08.05.2026 14:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Створення сучасного меморіального простору для збереження історичної пам’яті та вшанування жителів Сторожинецької міської територіальної громади, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час збройної агресії російської федераці, для проведення офіційних та громадських заходів,
-
Дата публікації:
08.05.2026 14:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво Стели Героїв в м. Сторожинець, Чернівецької області (коригування)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРішення сесії СМР від 09.04.2026
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7330 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в інших секторах економічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецький
Сума1 424 940.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-190226-0BD58D84
Назва проєкту:
Будівництво Стели Героїв в м. Сторожинець, Чернівецької області (коригування)
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-190226-0BD58D84