• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Юність Києва»

Завершена

30 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 3e694a86f8274f0e9acbc3b3c8fd0997
Внутрішній номер закупівлі: 29184068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-11-011839-a   
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Контактна особа: Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 30 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.05.2026 16:30 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2026 16:30 - 19.05.2026 00:00
Аукціон: з 19.05.2026 15:40
Період кваліфікації: 19.05.2026 00:00 - 21.05.2026 14:26
Період завантаження договору: 27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 600.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Юність Києва»