-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Юність Києва»
Оголошено тендер
30 600.00
UAH
Номер:
bdbf3f5916aa41ec9982130f88451290
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-007015-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Юність Києва»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.05.2026 12:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума30 600.00 UAH