-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення Піщанського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Піщанка, вул.Центральна, 1
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-010896-a
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
73d49a34622d4c3fa48a9938a39c6423
Внутрішній номер закупівлі:
29183146
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-010896-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Забара Катерина 380569386224 voms.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 16:18 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 16:18 - 19.05.2026 00:00
Аукціон:
з 19.05.2026 11:10
Період кваліфікації:
19.05.2026 00:00 - 22.05.2026 15:28
Період завантаження договору:
28.05.2026 00:00 - 07.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 000.00 Поточний ремонт системи опалення Піщанського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Піщанка, вул.Центральна, 1