-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення Піщанського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Піщанка, вул.Центральна, 1
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
0f74a52e551d40daa30ec498510301c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-012134-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт системи опалення Піщанського ліцею за адресою: Дніпропетровська область, Самарівський район, с.Піщанка, вул.Центральна, 1
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.05.2026 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПіщанська
Сума420 000.00 UAH