-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-009687-a
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
26400a0cd58848eda1f807adfb2eee35
Внутрішній номер закупівлі:
29181940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-009687-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталія МЕЗИНКО +380963137938 vita.mezynko0406@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 15:06 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 15:06 - 19.05.2026 00:00
Аукціон:
з 19.05.2026 12:36
Період кваліфікації:
19.05.2026 00:00 - 20.05.2026 11:33
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)