-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
e5ff1856956748a7baf422412fe191a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-011181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.05.2026 14:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума80 000.00 UAH