• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівель Культурно-мистецького центру Дарницького району міста Києва, вулиця Бориспільська, 34

Завершена

1 686 338.00 UAH з ПДВ
Номер: ac9c5330c9294e1dbe71431dc57dd70b
Внутрішній номер закупівлі: 29169978
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-08-012399-a   
Замовник: Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Галеса Євгенія 380964640891 zhenia_halesa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 686 338.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.05.2026 16:36 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.05.2026 16:36 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 11:56
Період кваліфікації: 23.05.2026 00:00 - 26.05.2026 16:32
Період завантаження договору: 01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 686 338.00 Капітальний ремонт покрівель Культурно-мистецького центру Дарницького району міста Києва, вулиця Бориспільська, 34