-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівель Культурно-мистецького центру Дарницького району міста Києва, вулиця Бориспільська, 34
Оголошено тендер
1 686 338.00
UAH
Номер:
fd6103f00d0249b4b720eda78796f563
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-014673-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448129
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, вул. Кошиця, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448129
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, вул. Кошиця, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 686 338.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт покрівель Культурно-мистецького центру Дарницького району міста Києва, вулиця Бориспільська, 34
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
08.05.2026 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4083 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяДарницький
Сума1 686 338.00 UAH