-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук, робочі станції, БФП, монітор та персональні комп’ютери)
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-011925-a
Завершена
576 377.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b8a58dfc65a43d7a40a0c80b84f55f9
Внутрішній номер закупівлі:
29169508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-011925-a
Замовник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Олександра Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клованич Володимир Іванович +380312691343 vo-ka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
576 377.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 16:19 - 13.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 16:19 - 16.05.2026 09:00
Аукціон:
з 18.05.2026 11:32
Період кваліфікації:
16.05.2026 09:00 - 18.05.2026 16:39
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴576 377.00 Комп’ютерна техніка (ноутбук, робочі станції, БФП, монітор та персональні комп’ютери)