• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерна техніка (ноутбук, робочі станції, БФП, монітор та персональні комп’ютери)

Оголошено тендер

576 377.00 UAH
Номер: 58f970c1d2be47b19b5bfdb623dd7790
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-08-013479-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління СБУ в Закарпатській області
Замовник: Управління СБУ в Закарпатській області
Очікувана вартість: 576 377.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерна техніка (ноутбук, робочі станції, БФП, монітор та персональні комп’ютери)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.05.2026 15:29
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерна техніка (ноутбук, робочі станції, БФП, монітор та персональні комп’ютери)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 20 одиниця
Період постачання до 30.07.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума576 377.00 UAH