• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сендвіч панель, планка кута

Завершена

8 295 220.80 UAH з ПДВ
Номер: 90ccada85bc94fe4a14bf6bf5f0b211b
Внутрішній номер закупівлі: 29167805
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-08-010219-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 295 220.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.05.2026 15:07 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.05.2026 15:07 - 18.05.2026 10:00
Аукціон: з 19.05.2026 15:40
Період кваліфікації: 18.05.2026 10:00 - 20.05.2026 13:09
Період завантаження договору: 26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 295 220.80 Сендвіч панель, планка кута