• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сендвіч панель, планка кута

Оголошено тендер

8 295 220.80 UAH
Номер: 0257e65bbfba4004806ffcc83bc60b02
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-08-011405-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 8 295 220.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сендвіч панель, планка кута
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 08.05.2026 14:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 295 220.80 UAH