-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-009325-a
Торги відмінено
4 916 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
6d68abeec5544bfe83fe5ff934c2a80d
Внутрішній номер закупівлі:
29166908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-009325-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 916 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 14:54 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 14:54 - 18.05.2026 00:00
Аукціон:
з 18.05.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2059a356ea524a739a4675b199362333
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів.
Період оскарження:
14.05.2026 08:58 - 25.05.2026 00:00
Дата опублікування:
14.05.2026 08:58
Дата виконання:
25.05.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 916 666.67 Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном