-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном
Оголошено тендер
5 900 000.00
UAH
Номер:
fcfd3c1d622b4f6e8a707bfdc294151e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-010613-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лопатеві пиложивильники типу УЛПП-1 з електродвигуном
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнання
Дата опублікування:
08.05.2026 14:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 900 000.00 UAH