-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Поділ»
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-014202-a
Завершена
225 975.00
UAH з ПДВ
Номер:
483c6980bbe646a5ba0e9c38cefc1531
Внутрішній номер закупівлі:
29156514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-07-014202-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 975.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2026 17:22 - 13.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2026 17:22 - 16.05.2026 00:00
Аукціон:
з 18.05.2026 12:10
Період кваліфікації:
16.05.2026 00:00 - 21.05.2026 14:19
Період завантаження договору:
27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 975.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Поділ»