• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Поділ»

Оголошено тендер

225 975.00 UAH
Номер: f94373ddfd5e4b33b0f18a28c752af9b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-07-016513-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 225 975.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Поділ»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.05.2026 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума225 975.00 UAH