-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Медичні матеріали (шпиці, стержні, свердла, САЗФ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-012312-a
Завершена
675 170.00
UAH з ПДВ
Номер:
1ce7af1c6e4c428aa9d8f35c7b2087b5
Внутрішній номер закупівлі:
29154628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-07-012312-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вознюк Назар Віталійович 380975832051 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
675 170.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2026 15:59 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2026 15:59 - 18.05.2026 00:00
Аукціон:
з 18.05.2026 13:54
Період кваліфікації:
18.05.2026 00:00 - 22.05.2026 12:41
Період завантаження договору:
28.05.2026 00:00 - 07.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴675 170.00 Медичні матеріали (шпиці, стержні, свердла, САЗФ)