-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (шпиці, стержні, свердла, САЗФ)
Оголошено тендер
675 170.00
UAH
Номер:
81b4395fd3dc47ae8a9c166692c0debf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-07-014984-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
675 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали (шпиці, стержні, свердла, САЗФ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2600 Поточні трансферти
Дата опублікування:
07.05.2026 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума675 170.00 UAH