-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капелюхи та головні убори» (код 18440000-5 за ДК 021:2015) (Каски захисні (помаранчеві))
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-009368-a
Завершена
300 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
6947983d96304ff9bf1780e18eb5eba9
Внутрішній номер закупівлі:
29151655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-07-009368-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Столярська +380322919552 o.stoliarska@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18440000-5 Капелюхи та головні убориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2026 14:30 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2026 14:30 - 18.05.2026 11:00
Аукціон:
19.05.2026 15:54 - 19.05.2026 16:24
Період кваліфікації:
19.05.2026 16:24 - 02.06.2026 11:44
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 300.00 Каски захисні (помаранчеві)