• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Каски захисні (помаранчеві)

Оголошено тендер

300 300.00 UAH
Номер: 34095a9608d0405999d20157f136c4d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-29-012149-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 300 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Каски захисні (помаранчеві)
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убори
Дата опублікування: 29.12.2025 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 300.00 UAH