• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Активні акустичні системи та активні сабвуфери ДК 021:2015-32340000-8 Мікрофони та гучномовці

Завершена

173 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0c734df1a7e64a73ad0d2490e6de958d
Внутрішній номер закупівлі: 29147362
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-07-005043-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Сердюк +380955417208 novoor_vosms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 173 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.05.2026 11:34 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.05.2026 11:34 - 15.05.2026 11:28
Аукціон: 18.05.2026 14:48 - 18.05.2026 15:17
Період кваліфікації: 18.05.2026 15:17 - 08.06.2026 13:19
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴173 000.00 Активна акустична система та активний сабвуфер