-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Активні акустичні системи та активні сабвуфери ДК 021:2015-32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Оголошено тендер
173 000.00
UAH
Номер:
fcad7212f64541fd934398eedc0f7912
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-017566-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021370
-
Адреса:
37714, Україна, Полтавська область, Лубенський р-н, селище Новооржицьке, вул. Центральна, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021370
-
Адреса:
37714, Україна, Полтавська область, Лубенський р-н, селище Новооржицьке, вул. Центральна, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
173 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Активні акустичні системи та активні сабвуфери ДК 021:2015-32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.05.2026 16:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Активні акустичні системи
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Активний сабвуфер
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовооржицька
Сума173 000.00 UAH