-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень 4-го поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-014639-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.
Торги не відбулися
5 255 042.00
UAH з ПДВ
Номер:
2ad5b0221452479090182c32484d2996
Внутрішній номер закупівлі:
29141535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-06-014639-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21028, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Пирогова, буд.46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432660177 vokl-zakypivly@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 255 042.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2026 17:56 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2026 17:56 - 22.05.2026 10:00
Аукціон:
з 25.05.2026 11:38
Період кваліфікації:
22.05.2026 10:00 - 27.05.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 255 042.00 «Капітальний ремонт частини приміщень 4-го поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи