-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень 4-го поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
5 255 042.00
UAH
Номер:
78f50b1b29254c5e922062cd7dbcd3da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-017041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21028, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Пирогова, буд.46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21028, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Пирогова, буд.46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 255 042.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт частини приміщень 4-го поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.05.2026 16:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт частини приміщень 4-го поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 255 042.00 UAH