-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери (десктоп та неттоп)
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-012614-a
Завершена
176 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
aaa94a32d874437ba9d82d08abf556dd
Внутрішній номер закупівлі:
29139528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-06-012614-a
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727388
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аністратенко Віта Вікторівна 380676063993 AnistratenkoV@bioenergy.naftogaz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2026 16:15 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2026 16:15 - 18.05.2026 09:00
Аукціон:
з 19.05.2026 15:59
Період кваліфікації:
18.05.2026 09:00 - 20.05.2026 11:09
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 000.00 Персональні комп’ютери (десктоп та неттоп)