-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери (десктоп та неттоп)
Оголошено тендер
176 000.00
UAH
Номер:
d1dab0c868aa45029bfa6e773166a6ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-25-015279-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727388
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хмельницького, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727388
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
176 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери (десктоп та неттоп)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
25.12.2025 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума176 000.00 UAH