• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зовнішній диск USB 3.0 Western Digital 1TB, БФП кольорового друку Epson L6490 Wi-Fi, Ethernet, ADF (C11CJ88405) (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.

Закупівля проводиться з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, та з метою реалізації Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із Заявою Законом України від 03.09.2008 р. № 360-VI. Програма Еразмус+, напрям КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти, в рамках Грантової угоди № 101179602 – EG4HDCEEU4U1 Практика належного врядування: Європейський досвід для України. Реєстраційна картка проекту (програми) № 6393.

Торги не відбулися

26 990.00 UAH без ПДВ
Номер: 3f7f03f42bdf4d768d1681d682af2126
Внутрішній номер закупівлі: 29135832
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-06-008929-a   
Замовник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com https://bdpu.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.05.2026 14:22 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2026 14:22 - 14.05.2026 16:00
Аукціон: з 15.05.2026 11:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 990.00 Зовнішній диск USB 3.0 Western Digital 1TB, БФП кольорового друку Epson L6490 Wi-Fi, Ethernet, ADF (C11CJ88405) (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.