-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зовнішній диск USB 3.0 Western Digital 1TB, БФП кольорового друку Epson L6490 Wi-Fi, Ethernet, ADF (C11CJ88405) (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.
Оголошено тендер
26 990.00
UAH
Номер:
24c0f100dace440aacf24278f6476ae5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-011148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зовнішній диск USB 3.0 Western Digital 1TB, БФП кольорового друку Epson L6490 Wi-Fi, Ethernet, ADF (C11CJ88405) (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.
Примітки:
Закупівля проводиться з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, та з метою реалізації Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із Заявою Законом України від 03.09.2008 р. № 360-VI. Програма Еразмус+, напрям КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти, в рамках Грантової угоди № 101179602 – EG4HDCEEU4U1 Практика належного врядування: Європейський досвід для України. Реєстраційна картка проекту (програми) № 6393.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.05.2026 14:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зовнішній диск USB 3.0 Western Digital 1TB /або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.06.2026
БФП кольорового друку Epson L6490 Wi-Fi, Ethernet, ADF (C11CJ88405) /або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.06.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума26 990.00 UAH