-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стропи
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-006693-a
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки за кодом CPV за ДК 021:2015 – 39540000-9 (Стропи)
Завершена
180 356.67
UAH без ПДВ
Номер:
bcac64fd61534f809d60c714be8235d2
Внутрішній номер закупівлі:
29133611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-06-006693-a
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лунгу Тетяна Георгіївна 380671783024 spz2@dp.portreni.com.ua http://www.portreni.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 356.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.05.2026 12:47 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2026 12:47 - 14.05.2026 16:00
Аукціон:
з 15.05.2026 15:55
Період кваліфікації:
14.05.2026 16:00 - 15.05.2026 13:04
Період завантаження договору:
21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 356.67 Стропи