-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стропи
Оголошено тендер
216 428.00
UAH
Номер:
eacd64787ea04ccd8341d335c4a79129
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-008485-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
216 428.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стропи
Примітки:
Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Дата опублікування:
06.05.2026 12:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума216 428.00 UAH