-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-004781-a
Завершена
187 097.04
UAH з ПДВ
Номер:
fad8f8d6dda64a0c8fddd3c95801c055
Внутрішній номер закупівлі:
29131708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-06-004781-a
Замовник:
КУ СОР Атинський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189452
-
Адреса:
41846, Україна, Сумська область, село Ганнівка-Вирівська, вул. Глазуна, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усікова Наталія Олегівна +380544395410 atynsk-pi@dszn.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 097.04 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2026 11:41 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2026 11:41 - 14.05.2026 00:00
Аукціон:
з 14.05.2026 11:01
Період кваліфікації:
14.05.2026 00:00 - 14.05.2026 13:33
Період завантаження договору:
20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 097.04 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні вироби