-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні вироби
Оголошено тендер
187 097.04
UAH
Номер:
dec7543dc2c048d5b799d31119b0dd89
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-005939-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ СОР Атинський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189452
-
Адреса:
41846, Україна, Сумська область, село Ганнівка-Вирівська, вул. Глазуна, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ СОР Атинський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189452
-
Адреса:
41846, Україна, Сумська область, село Ганнівка-Вирівська, вул. Глазуна, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
187 097.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.05.2026 11:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб житній-пшеничний (750 г)
Кількість
3120 штука
Період постачання
до 31.07.2026
Хліб пшеничний (600 г)
Кількість
2580 штука
Період постачання
до 31.07.2026
Батон (400 г)
Кількість
1980 штука
Період постачання
до 31.07.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілопільська
Сума187 097.04 UAH