• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паски для переміщення пацієнтів

Торги відмінено

30 297.00 UAH з ПДВ
Номер: 28d79c6f403e4700b8e73d458cebf3f6
Внутрішній номер закупівлі: 29131254
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-06-004324-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Вознюк Назар Віталійович 380975832051 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 297.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.05.2026 11:24 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2026 11:24 - 14.05.2026 00:00
Аукціон: з 14.05.2026 14:56

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 2eb2f8fa0d7d45979219b2b0de141f5b
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: невірно зазначено код ДК 021:2015 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, тоді як правильно код ДК 021:2015-33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії. Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень
Період оскарження: 06.05.2026 15:05 - 17.05.2026 00:00
Дата опублікування: 06.05.2026 15:05
Дата виконання: 17.05.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴30 297.00 Паски для переміщення пацієнтів