-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паски для переміщення пацієнтів
Оголошено тендер
30 297.00
UAH
Номер:
7a71095c840d4f38ae38e394264ccd50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-005585-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 297.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паски для переміщення пацієнтів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2600 Поточні трансферти
Дата опублікування:
06.05.2026 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума30 297.00 UAH