-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Асфальтобетонна суміш
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-013543-a
Завершена
4 411 113.33
UAH без ПДВ
Номер:
4d7148cf37a4451694074a717bdbb4c7
Внутрішній номер закупівлі:
29124931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-013543-a
Замовник:
СМІЛЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36778980
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вулиця Севастопольська, 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Володимир Михайлович 380473340005 vmigal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 411 113.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 16:49 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 16:49 - 13.05.2026 00:00
Аукціон:
з 13.05.2026 12:36
Період кваліфікації:
13.05.2026 00:00 - 13.05.2026 11:38
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 411 113.33 Асфальтобетонна суміш