-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Асфальтобетонна суміш
Оголошено тендер
5 293 336.00
UAH
Номер:
2d5e4a15a0604c248c85e4bffd8cf173
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-05-016370-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СМІЛЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36778980
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вулиця Севастопольська, 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СМІЛЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36778980
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вулиця Севастопольська, 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 293 336.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Асфальтобетонна суміш
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" з врахуванням Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.05.2026 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти міського бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСміла
Сума5 293 336.00 UAH